Dolní RakouskoKam v Rakousku

Dolní Rakousy – Lázně Römertherme

Fascinující čistá voda v bazénu, sauna, masáže a luxusní ubytování. Nezní to nádherně? Toto a mnoho dalších služeb si můžete vychutnat v Lázních Römertherme, kde naleznete naprostý klid, odpočinek a můžete spojit koupání se zdravotní péčí.

Zdroj: Shutterstock Autor: Billion Photos

Rozhodně nemůžete toto kouzelné místo vynechat při návštěvě Vídně.

Lázně v Rakousku

Město Baden, kde se tyto lázně nachází, je situováno pouhých 20 km od Vídně a jen pár minut chůze of Josefplatz.

Budete mít k dispozici neuvěřitelných 3 500m2 lázeňských prostor, z toho 900 m2 vodní plochy s mnoha atrakcemi. Velkou raritou je možnost relaxovat v sirných bazénech s Badenskou sírovou léčivou vodou z minerálních pramenů Baden, kde si budete užívat 34 – 36°C.

Mimochodem, dokonce i Římané se koupali v Badenské sírové termální vodě, protože znali její pozitivní účinky na pohybový aparát a revmatická onemocnění.

Zkuste odhadnout, kolik sirných pramenů má lázeňský komplex Römertherme k dispozici? Pokud jste hádali číslo 15, tak jste měli pravdu. Největší a nejteplejší je Marienquelle, Römertherme nejvíce využívá sirnou vodu ze zřídla Josef.

Kromě osvědčených léčebných postupů, jako jsou sírové koupele nebo bahenní koupele, návštěva lázeňského a saunového prostoru, stejně jako wellness nebo fitness centrum doplňují tradiční zdravotní terapii. Abyste se cítili dobře po cykloturistice, sportovních aktivitách či dlouhých túrách, udělejte také něco relaxačního a dobrého pro své tělo i duši.

Vyzkoušejte i vy lázně v Rakousku.

NABÍDKA LÁZNÍ RÖMERTHERME

Sauna a parní lázně

2 klasické finské sauny 88°C až 95°C
venkovní sauna ze švýcarské borovice
bio sauna s chromoterapií
římská parní koupel s vůní
eukalyptová parní lázeň
solná parní lázeň
2 infračervené kabiny
bazének

Zdroj: Shutterstock Autor: Rocksweeper
Plavání pro začátečníky, pokročilé, děti s rodiči

Registrace a informace
www.schwimmenlernen.at
info@schwimmenlernen.at
Tel. 0699 100 896 27

 

 

Pronájem plaveckých drah

V Römertherme Baden máte možnost, aby si Váš klub nebo vaše plavecká skupina rezervovali vlastní plavecké dráhy.
Informace a rezervace na adrese:
wellnesscenter@roemertherme.at
Te. +43 (0) 2252 45030 8352

Aqua-gymnastika

Pro lázeňské hosty denně nabízí lázeňský rezort speciální cvičební program ve vodě. Aqua-gymnastika je určena pro všechny věkové kategorie. Pokud jste na dovolené s celou rodinou, všichni se můžete jít věnovat tomuto druhu pohybu ve vodě.

Fitnescentrum

V rámci pobytu se můžete vychutnat gymnastická cvičení se zaměřením na kardiovaskulární trénink a preventivní gymnastiku. Registrace se nevyžaduje, ale je omezený počet účastníků, a to 20 osob.

Zdroj: Shutterstock Autor: Kzenon

Masáže
Whirlpool
Balanční trénink ke zlepšení držení těla a rovnováhy
Tipy pro zdravá záda
Relaxace a rovnováha
Kosmetické služby
Vizážista, stylista – Salon krásy “Vital“
Kadeřnictví – Kadeřnický salon “Margit“
Ayurvéda
TCM a akupunktura

Restaurace a samoobslužná restaurace v lázních

Restaurace je k dispozici všem lázeňským hostům a rozmazlí vás různorodým výběrem klasických a veganských jídel. Můžete si dát také malá jídla na zahnání hladu během dne.

Ubytování

Pokud chcete kombinovat návštěvu Römertherme se zdravotní dovolenou, zdravotní a lázeňský hotel Wellness & Spa Hotel Badener Hof nabízí stylové prostředí uprostřed okouzlujícího starého města Baden. Hotel slibuje náročným hostům luxusní ubytování. 72 prostorných komfortních pokojů – včetně 10 apartmánů – je k dispozici lázeňským hostům a návštěvníkům, kteří si užívají zdravotní či relaxační pobyty. V bývalém křídle Mariazellerhof je k dispozici 126 pokojů pro lázeňské hosty.

Zdravá dovolená mající styl

Nejen kompetentní léčebná péče, ale také přátelský personál, zdravá lahodná kuchyně, která je oceněna “Green Hood” či stylová a příjemná atmosféra přispívají k oživení dovolené.

Zdroj: Shutterstock Autor: Sofiaworld

V roce 2008 získal Badener Hof rakouskou značku kvality pro zdravotní turistiku – Nejlepší zdraví v Rakousku – a je tedy jednou z vynikajících zdravotnických společností v Rakousku. Navíc Badener Hof je partnerem dolnorakouských zdravotnických služeb “Nejlepší zdraví”.

Pokud si chcete prožít dovolenou v přírodě, s cyklovýlety, relaxačními koupelemi, saunou, masážemi včetně luxusního ubytování, které získalo rakouské ocenění kvality a zdravotního benefitu, tak neváhejte a objednejte se do Lázní Römertherme s ubytováním v hotelu Banner Hof. Vřele doporučujeme, určitě budete ze svého pobytu nadšení!

Štítky
Číst dál

Podobné člnánky

Back to top button
Close