Voralbersko

Hotel Schwärzler – Bregenz

Vášnivé a sebevědomé cestovatele potěší nejvyšší kvalita hotelu. Jako člen sítě Vorarlberger se Hotel Schwärzler snaží být regionální, pohostinný a udržitelný.
Pro hosty Schwärzlera se výhody Vorarlberského životního stylu projevují v nezaměnitelné podobě, ať už v literárních a kulturních nabídkách, v architektuře a řemeslném umění Vorarlberska, ve Schwärzlerově kuchyni
s produkty Vorarlberského zemědělství nebo v rozmanitosti přírody v bezprostřední blízkosti hotelu – na Bodamském jezeře a blízkých horách.

Na co se s přáteli můžete při pobytu těšit?
Čistá relaxace v lázních Schwärzler Spa a efektivní trénink v posilovně TechnoGym na 110 m².
V lázních Schwärzler s finskou saunou, parní lázní, relaxační zónou, čtecím koutkem s čajovým barem se mysl po celodenním odpočinku uvolní – stejně jako u dobrých přátel.
Tak přijďte v pohodě a budete se cítit jako doma. Pro vaše individuální cvičení je k dispozici nejmodernější posilovací a vytrvalostní vybavení s různorodými intervalovými programy. Při návštěvě Bregenzu zvyšte efektivitu a pohodu svého těla a mysli!

TRADIČNÍ KUCHYNĚ

Ve Schwärzleru ochutnáte tradiční pokrmy Bregenz. Základem pro kuchyni v à la carte restauraci Babenwohl, v restauraci Brasserie Karl a salonku hotelu jsou čerstvé produkty od místních dodavatelů. Kromě sezónního důrazu vždy najdete klasiku místní i rakouské kuchyně.

SNÍDANĚ

Miluješ snídani? My taky! A to je důvod, proč každou neděli hotel doplňuje Schwärzlerovu snídani  jemným Wiener Sacher Würstelem, babiččiným Gugelhupfem nebo legendárním nugátovým knedlíkem.

Není nic lepšího než vstávat na snídani v poledne. To je možné v tomto hotelu v neděli. Snídaně jsou prodlouženy až do 13.00 hodin. Naprostá paráda, nemyslíte?

RESTAURACE A BAR

Je potěšením sedět v restauraci hotelu Schwärzler. Nechte se hýčkat! S výhledem na zahradu a s  dobrou knihou v ruce. Dopřejte si volný čas jen sami pro sebe. Zde si můžete odpočinout, povídat si, povečeřet, vychutnat si sklenku vína nebo prostě sedět a sledovat lidi. Vlastní cukrárna je k dispozici ráno, odpoledne i večer. Doprovodem je více než 10 druhů čajů z čajovny Ronnefeldt nebo kávové speciality Vorarlberger Kaffeerösterei Amann.

Nebo si objednejte speciálně vytvořený klubový sendvič nebo regionální rolnický salát z menu. Schwärzler Lounge je nepochybně novým srdcem hotelu. Místo setkání pro znalce, kulturní pracovníky, fanoušky literatury, návštěvníky Bregenzu a sousedy. Sdružený bar Schwärzler je místem setkání. Vidět a být viděn. Mluvit a poslouchat. S nejlepšími nápoji, zajímavými rozhovory a vždy v nejlepší společnosti.

KONFERENCE, SEMINÁŘE A OSLAVY

Hledáte speciální místo pro vaši konferenci, seminář nebo akci? Hotel Schwärzler nabízí prostorné a perfektně zařízené zasedací místnosti, rozdělené pokoje a otevřené zóny pro efektivní výměnu účastníků semináře. Váš osobní konferenční asistent zajišťuje, že váš seminář je vždy v souladu s vašimi požadavky a nabízí poradenství.

Salonek, zahrada a bar Schwärzler podporují komunikaci mezi účastníky. Poloha hotelu mezi horou, řekou a Bodamským jezerem je ideální pro pestrý kulturní a přírodní program daleko od hektiky.

Pro ubytování můžete zvolit pokoje premium de luxe, suites a junior suites nebo standardní pokoje, jen si vybrat

Číst dál

Podobné člnánky

Back to top button