KorutanyLetní dovolená v RakouskuRegiony

Kayak Center Faak

Vyzkoušejte moře vodních zážitků na jednom místě.

Kayak Center Faak

Zaujal vás název rakouského sportovního centra zaměřujícího se na vodní sporty?
Tak to musíte zavítat do tohoto centra v okrese Villach-Umgebung na adrese EGGER SEEUFERSTRASSE 80, 9580 DROBOL AFG / EGG 1 Oficiální web zde. 
A co zde můžete zažít a čemu se zde můžete věnovat? 

Zdroj: Shutterstock Autor: FamVeld
Zdroj: Shutterstock Autor: kubais

KAYAK SCHOOL

Už více než 20 let se zde zaměřují na hravé učení, zábavu a bezpečnost při jízdě na kajaku. Začněte rozumět řece, dynamice a možným nebezpečím. Ve středisku Faak Kayak využívají výhradně státem certifikované instruktory kajaku, aby zajistili maximální bezpečnost, pokrok v učení a profesionalitu.

CANOE SCHOOL

Zdejší kanadské kurzy jsou v podstatě rozděleny do dvou modulů. Modul 1 je vhodný pro začátečníky. Modul 2 je určen pro studenty, kteří již mají mnoho předchozích znalostí a kteří by rádi plánovali a prováděli vícedenní kurzy.

SEEKAJAKSCHULE

Rozmanitost místních korutanských jezer a blízkost Jadranu činí tuto oblast ideálním partnerem pro vaše dobrodružství na kajaku. Kurzy kajaku na moři jsou rozděleny do dvou etap. Mořský kajakový kurz Level 1 pro začátečníky, mořský kajakový kurz Level 2 pro pokročilé a ty, kteří se chtějí ponořit hlouběji do problematiky mořského kajakářského sportu.

SUP

Stand Up Paddling, nový trendový sport z center surfování na světě. Ale také na krásných korutanských jezerech si můžete vychutnat brouzdaliště se SUP deskou. Vybaven správnou deskou a pádlem, každý se může tento sport naučit.

CANOE TOURS

Objevte útulná místa podél řeky Drávy, to bude váš nezapomenutelný zážitek z kanoistiky! Taková kánoe vyžaduje týmového ducha, pouze prostřednictvím komunikace a spolupráce bude možné ovládat kánoi. Pro rodiny s dětmi – výlety na kajaku.

RAFTING

Připravte svou rodinu, přátele a sebe na neopakovatelný den i zářivý zážitek komunity! Můžete si vychutnat malebné krajiny z jedinečné, dynamické perspektivy

CANYONING

Nadčasové vody, které jsou nerozlučně přitahovány přírodou do údolí, jemné zelené proudy vody a mocné impulsní síly, které kdysi tvořily původní skálu. Přírodní zážitky během kaňoningu lze popsat tak intenzivně. Základním kamenem těchto zážitků jsou slaňování přes vodopády, plavání přes úzké průsmyky nebo skákání přes vodopády do výšky 10 m (v závislosti na zvolené úrovni obtížnosti). Díky zkušeným alpinistům garantujeme nejvyšší úroveň bezpečnosti a zábavy.

DOBRODRUŽNÝ KOMBIS

Pokud chcete zažít řadu dobrodružství, dvoudenní kombinace dobrodružství jsou ideální volbou. Tyto nabídky lze rezervovat podle níže uvedených pokynů, nebo mohou sloužit jako návod k zamyšlení, aby se vám vytvořil balíček na míru. Samozřejmě mohou být také spojeny různé dvoudenní programy.

Všechny programy začínají první den ráno v 10 hodin. Pro trávení volného času, půjčovna vybavení u jezera je k dispozici zdarma, a samozřejmě, tyrkysově modrá voda Faaker See vás láká k plavání.

Otvírací doba:

květen a červen: Po, Út a Pá od 14:00 do 18:00, So, Ne a svátky od 10 do 18 hodin

červenec a srpen: Po – Ne od 9:00 do 18:00; duben

září a říjen a termíny mimo otevírací dobu – kdykoliv po telefonické dohodě možné.

Mapa volného ubytování v okolí:


Booking.com

Kajak Faak
Ossiacher See

Číst dál

Podobné člnánky

Back to top button