Kam v RakouskuKorutany

Der SANDWIRTH Hotel & Meeting Point

Láká vás sportovní dovolená? Tak v případě pobytu v hotelu Der Sandwirth ve měste Klagenfurt nad Mohanem v okrese Klagenfurt am Wörthersee se vám tento sen splní.

SANDWIRTH, tradiční dům v Klagenfurtu nad Wörthersee, se nachází uprostřed starého města, jen pár kroků od Lindwurmu, Neuer a Alter Platz. Tento soukromý čtyřhvězdičkový hotel se 100 pokoji nabízí hostům dovolené a obchodním cestujícím mimořádně komfortní pokoje. Pro celkový komfort je zde hostům k dispozici také restaurace pro nezapomenutelnou dovolenou na Wörthersee a příjemné obchodní pobyty.

Ať už se chystáte na služební cestu do Klagenfurtu, chtěli byste podniknout přestávku v hlavním městě Korutany, hledat ideálně umístěný městský hotel, hledat místo konání svatby, pronajmout seminární místnosti v konferenčním hotelu v Klagenfurtu nebo sportovní dovolenou s koupáním, jízda na kole a běh – tento hotel má pro každého něco.

Zůstaňte přes noc v Klagenfurtu!

Hotel nabízí správnou nabídku pro každého hosta s individuálními možnostmi ubytování – ať už krátkodobým nebo dlouhodobým pobytem. Hodí se ať už chcete cestovat sami, s rodinou, s přáteli nebo se svým psem. Užijte si bydlení v městském hotelu plném tradic a trendů v centru Klagenfurtu – v bezprostřední blízkosti Nového náměstí, Korutanského veletrhu a Městského divadla. 100 pokojů – od jednolůžkových pokojů až po luxusní apartmány a apartmány s vířivkou, balkonem, krbem nebo plně vybavenou kuchyní – zajišťují krásné chvíle dovolené a bezstarostné přenocování v Klagenfurtu.

Hlavní město Klagenfurt nabízí spoustu zajímavých destinací pro Vaši dovolenou v Klagenfurtu. Hotel Sandwirth v centru Klagenfurtu je ideálním výchozím bodem pro váš pobyt v Klagenfurtu. Využijte okamžitou příležitost a rezervujte si vzrušující prohlídku pamětihodností nebo se vydejte na cyklovýlet po okolí.

Sport & relaxace v Hotelu Sandwirth v Klagenfurtu

Hotel Sandwirth – čtyřhvězdičkový městský hotel v centru Klagenfurtu – nabízí relaxaci na nejvyšší úrovni a současně možnost sportovat – vysoko nad střechami Klagenfurtu (ve 4. patře hotelu).

Ať už chcete podniknout vzrušující procházku po Klagenfurtu, jste na služební cestě, hledáte hotel v Klagenfurtu pro aktivní sportovní dovolenou nebo tréninkovou dovolenou – jako host tohoto městského hotelu můžete během svého pobytu využívat celou sportovní a relaxační zónu:

FINSKÁ SAUNA
INFRASAUNA
ČAJOVÝ BAR
RELAXAČNÍ PROSTOR
FITNESS
GYMNASTIKA

Sportovní dovolená v Rakousku

Klagenfurt je známý pro významné sportovní události, jako jsou jízdy Ironman, Korutany nebo sjednocené světové hry. Sport hraje důležitou roli v Klagenfurtu po celý rok. Odborníci na vytrvalost, zejména plavci, cyklisté, běžci, triatlonisté, turisté, milovníci stezek a inline bruslaři jsou během několika minut na trasách, na jezeře nebo ve vnitřním bazénu. Ale i ve sportu, jako je golf, tenis, lední hokej nebo jízda na koni, můžete najít zalíbení v Klagenfurtu. Sportovní trenéři naleznou své naplnění v bruslařském parku, na hřištích na plážovém volejbale nebo v Stand Up Paddling.

Velké a moderní sportovní místnosti s posilovnou, prádelnou pro funkční prádlo, návrhy na trasy, týdenním sportovním programem, speciálními výcvikovými tábory a sportovní kuchyní činí toto místo základnou pro unikátní strávení vaši sportovně zaměřené dovolené.

Číst dál

Podobné člnánky

Back to top button