Horní RakouskoLetní dovolená v Rakousku

Letní turistické karty – Horní Rakousko

Poznejte region Horního Rakouska a ušetřete u toho s letními zážitkovými kartami regionu. Připravil si jich pro své návštěvníky celou řadu.

Užijte si léto v Rakousku, poznejte romantickou oblast Solné komory, ztraťte se v uličkách Linzu, projeďte se na kole kolem Dunaje.
Zkrátka užijte si oblast Horního Rakouska plnými doušky a hlavně výhodně s letními zážitkovými kartami regionu.
Letní turistické karty regionu Horní Rakousko:

Pyhrn-Priel AktivCard

Pokud se ubytujete v některém ze 180 partnerských ubytovacích zařízení, získáte zcela zdarma tuto Aktivní kartu Pyhrn-Priel. Karta nabízí více než 40 služeb zcela zdarma a k tomu dalších 20 služeb s výraznou slevou.
Po dobu Vašeho pobyt tak můžete využívat zcela zdarma např. Jízdy lanovkami Bergbahnen Hinterstoder, Wurzeralm a Wurbauerkogel, veřejnou dopravu, vstupy na koupaliště, do muzeí, túry s průvodcem v národním parku a programy pro děti.

Karta platí od 16. května do 11. října 2020 

Oficiální web Pyhrn-Priel Aktiv Card.

Pyhrn-Priel SaisonCard

Sezonní karta Pyhr-Priel SaisonCard Vám umožní bezplatně využívat všechny lanovky oblasti, pěší túry s průvodcem, vstup na koupaliště, do Muzeí v rekreační oblasti Pyhrn-Priel, prohlídky kostelů, městeček a obcí s kvalifikovaným průvodcem.

Cena:
Dospělí: € 72
Děti 5-14 let: € 49

Karta platí od 25. dubna do 1. listopadu 2020 

Oficiální web Pyhrn-Priel Aktiv Card.

Pyhrn-Priel BikeCard

Zahrnuje všechny služby, které obsahuje Pyhrn-Priel SaisonCard, navíc také zahrnuje přepravu kol lanovkou na Bergbahnen Hinterstoder, Wurzeralm a Wurbauerkogel.

Cena:
Dospělí: € 239
Dospívající 16-19: € 199
Děti 6-15 let: € 119

Karta platí od 25. dubna do 1. listopadu 2020 

Oficiální web Pyhrn-Priel Bike Card.

Linz Card

Karta nabízí vstup zcela zdarma do sedmi muzeí v Linzi (Ars Electronica Center, Landesgalerie Linz, Lentos Kustmuseum Linz, Nordico stdtmuseum Linz, OÖ Kulturquartier, Schlossmuseum Linz, Voestalpine Stahwelt).
Dále umožňuje cestování zdarma autobusem a tramvají LINZ AG LINIEN v základní zóně Linz (mimo Pöstlingbergbahn).
Slevy s Linz Card: 
prohlídka a okružní jízda městem, jízda panoramatickými vláčky, výstup a sestup lanovkou v Pöstlingberg, botanická zahrada, ZOO Pöstlingberg, plavba po Dunaji atd.

Jednodenní karta:
Dospělí: € 18
Dítě: € 15

Třídenní karta:
Dospělí: € 30
Dítě: € 12

Oficiální web Linz Card.

Salzkammergut Erlebnis Card

Pokud budete plánovat dovolenou Rakousku u jezera s dětmi v oblasti Salzkammergut,  doporučujeme zakoupení této karty při pobytu delším než den či dva, dostanete 30 % slevu na vstupné do většiny z atrakcí v tomto regionu. Karta pokrývá téměř vše od solných dolů po návštěvy místních muzeí až po lístky na trajekt či lanovky. Salzkammergut karta stojí € 4,90 a je platná v období květen – říjen a můžete ji zakoupit na všech regionálních informačních turistických centrech.
Při pobytu nad tři noci získáte kartu zdarma ve všech turistických informačních centrech, děti do 14 let kartu nepotřebují.

Zimní karta platí od 1.11.2019 – 30.4.2020.

Letní karta pak od 1.5.2020 – 31.10.2020.

Oficiální web Salzkammergut Card.

Štítky
Číst dál

Podobné člnánky

Back to top button
Close