Nakupování

Nakupování v Rakousku

Ať už Rakouskem projíždíte nebo jste zde na dovolené, kromě zážitků zde můžete i výhodně nakoupit.

Outletová centra v Rakousku

G3 Shopping Resort Gerasdorf bei Wien

Nákupní centrum G3 Gerasdorf bei Wien se nachází nedaleko Vídně a z osobní zkušenosti můžeme pouze doporučit. Parkování je zde zdarma a parkoviště je skutečně enormní, zaparkuje každý a bez problémů.

V nákupním centru se nachází neskutečných 134 obchodů světových značek, např. CCC, Confiserie Heindl, Deichmann, DM drogerie, Esprit, H&M, KIK, Intersport, New Yorker, Merkur, Peek & Cloppenburg, Swarovski, Yves Rocher a další. Kromě obchodů zde mohou návštěvníci najít také 12 restaurací včetně MacDonald´s či Subway.

Při nakupování v G3 Shopping Resort Gerasdorf budete spokojeni nejenom vy, ale také vaše děti od 3 do 11 let. V dětském světě Treffpunkt Baumhaus jsou pro děti připraveny jedinečné zážitky od pondělí do soboty, velmi oblíbené je také pro pořádání oslav narozenin. Pokud sem vyrážíte poměrně často, můžete svým dětem vyřídit Treffpunkt Baumhaus Bande průkaz, kdy se vaše dítě stane členem tohoto klubu se všemi výhodami.

G3 patří i díky své poloze mezi oblíbená outletová centra v Rakousku.

Shopping Centrum Pansdorf

Shopping Centrum Pansdorf je proslulé kvalitou, značkovostí a širokou nabídkou.

Nákupy jsou možné v Neusiedl am See, v Eisenstadtu nebo v Designer Outlet Parndorf, stejně jako ve Fashion Outlet Parndorf. Bez ohledu na to, zda si chceš přivézt suvenýr z dovolené nebo jet přímo na nákupy.

Shopping v Eisenstadtu

Zde si můžeš zvolit z nakupování na pěší zóně, trhu, v nákupním centru nebo maloobchodním centru na periferii. Tip: V městské oblasti, např. z vlakového nádraží do centra města, lze využít městské taxi.

Shopping ve Frauenkirchen 

Frauenkirchen je ekonomickým centrem Seewinkelu a představuje se jako mladé městečko s venkovským charakterem. Dobře vybavené obchody nabízí široký sortiment zboží a zdejší prodavačky se vyznačují přátelským přístupem k zákazníkům včetně poskytování rad.
Pěší zóna vás zve k odpočinku a je používána také kluby jako zóna pro pořádání nejrůznějších kulturních akcí.
Malý park Seewinkel (umístěný v srdci Seewinkelu) a maloobchodní nákupní park na okraji Frauenkirchenu jsou významnými nákupními centry.

Shopping v Neusiedl am See

Neusiedl am See je pulzující centrum s bohatou nabídkou s více než 250 obchody, od módních prodejen až po dárky, šperky nebo zahradní centra. V Neusiedl am See najdete široký výběr maloobchodních prodejen.
Po nákupu doporučujeme navštívit jednu z vynikajících restaurací tohoto místa, např. Kebapstand.
Farmářský trh v Neusiedl am See se koná každý pátek od 9:30 do 13:30 od března do listopadu.
Nakupovat na farmářském trhu znamená mít jistotu původu lahůdek, které jíte každý den. Získáte pouze výrobky, které byly vyrobeny s láskou a péčí. Od ovoce a zeleniny po džemy, ovocné džusy a likéry, oleje, vejce z volného výběhu, těstoviny, čerstvé maso, ryby a sýrové výrobky až po sezónní výzdobu a dárkové předměty.
Bleší trh se zde koná každé první pondělí v měsíci.
K dispozici je dostatek parkovacích míst v okolí centra a na trhu Neusiedl am See si můžeš užít nákupní den naprosto perfektně, každý bude určitě spokojený.

Shopping v Mc Arthur Glen Designer Outlet Parndorf

Designer Outlet Parndorf nabízí jedinečný nákupní zážitek s velkým výběrem návrhářských značek.
Ve více než 130 designových obchodech najdete všechno, co potřebujete – od fascinující nabídky návrhářské módy, šperků a obuvi až po elegantní domácí zboží a trendy sportovní zboží.
Kavárny a restaurace, dětská hřiště a bezplatné parkoviště umocňují nákupní zážitek. Najdete tady všechny oblíbené značky jako Prada, Armani, Bally a Gucci či sportovní značky jako Nike a Adidas nebo zboží značek Guess, Diesel a Desigual o 30-70% levnější.
Toto je určitě lákavá nabídka pro každého.

 Shopping in Fashion Outlet Parndorf 

Fashion Outlet Parndorf nabízí více než 100 módních značek. Výběr je cool, pohybuje se od příležitostných modelů až po oblečení pro každodenní pohodlné nošení. Můžete si zde vybrat špičkovou značkovou módní kolekci, se kterou se můžete pochlubit ostatním přátelům.
Proč jezdí všichni nakupovat do Parndorf Fashion Outlet?
Každý ho najde přímo u dálnice A4, sjezd Neusiedl am See – Gewermepark (Exit 45). Outlet shopping centre se nachází jenom 30 minut od Vídně a tím se řadí mezi snadno dosažitelná outletová centra v Rakousku.

Samotná metropole Vídeň samozřejmě stojí za vidění a návštěvu.
Díky turistickým kartám můžete získat volné vstupy do mnoha pamětihodností a dopravu s výraznou slevou.

Číst dál

Podobné člnánky

Back to top button