KorutanyZimní dovolená v Rakousku

Nassfeld

Nassfeld v okrese Sankt Veit an der Glan leží přímo na hranicích s Itálií, tato destinace je vhodná také pro rodiny s dětmi. Proč Nassfeld? Je zde 30 moderních lanovek a vleků, 110 km sjezdovek, 7-8 m sněhu v zimě (SNOW-proof), SONNENreich 100 hodin a více, NICE SURPRISE – překvapivé momenty ve sněhu. Navíc turisté mohou ochutnat jídla 3 zemí – Rakouska, Itálie i Slovinska. 

Nassfeld všem nabízí jedinečné panorama hor, jistotu sněhu a spoustu hodin slunečního svitu, 25 lyžařských chat a restaurací na sjezdovce, Freeride oblasti, snowpark, The Snake, Ski-Movie, Zdarma W-Lan internet v lyžařské oblasti, 3 cvičné areály pro děti a 3 lyžařské školy.

Zdroj: Shutterstock Autor: nikolpetr
Zdroj: Shutterstock Autor: Karl Allgaeuer

Jaké je toto místo?
Velkorysé. Sportovní. Překvapivé.
Pokud přijedete do Nassfeldu, jednoho z TOP 10 lyžařských areálů v Rakousku, můžete očekávat hodně. Lyžařské středisko je stále na vrcholu a poskytuje svým hostům četné okamžiky překvapení, které vykouzlí úsměv na tvářích.
Vzhledem k tomu, že v celé oblasti je velké množství moderních lanovek a vleků, stejně jako sjezdovek v tomto nejznámějším lyžařském areálu, čekají na lyžaře speciální sportovní zážitky. Snowpark, „The Snake“, Freeride Areas nebo Ski Movie Racetracks. Stačí se podívat na informační tabule „Nice Surprise“ a seznámit se se zimními sporty z úplně jiné strany.

Kulinářské dobroty si můžete vychutnat mezi rakouskými lyžařskými chatami a italskými „Ristoranti“.
Především zde najdete více slunce, které charakterizuje zimu na alpském jihu, což překvapuje mnoho milovníků zimních sportů.
Vzhledem k počtu hodin slunečního svitu, Nassfeld je jedinečnou volbou mezi lyžařskými destinacemi.

Pokud jste nadšenými lyžaři, tak navštívit Nassfeld bude nepochybně jedním z nejbáječnějších zážitků vašeho života. 

Zdroj: Shutterstock Autor: nikolpetr

Mapa ubytování Nassfeld:


Booking.com

Číst dál

Podobné člnánky

Back to top button