Kam v RakouskuŠtýrsko

Palais-Hotel Erzherzog Johann

Jaké ubytování můžeme doporučit při pobytu na dovolené ve Štýrsku? Určitě neprohloupíte, pokud si vyberete Palais-Hotel Erzherzog Johann v Grazu.

Palais-Hotel Erzherzog Johann nabízí historické prostředí a moderní komfort s 60 jedinečnými a stylovými pokoji i apartmány.

Jedná se o nejtradičnější hotel ve městě, pojmenovaný po „štýrském princi“ arcivévodovi Johannovi.

Již v 16. století byla budova využívána pro ubytování jako cestovní destinace a v 18. století se stala honosným sídlem.Hotel se nachází jen pár kroků od hlavního náměstí v Grazu a dnes je magnetem pro hosty z celého světa pro své historické kouzlo a vkusně modernizované pokoje.

Unikátní je interiér hotelu a vyhlášené je také nádvoří se skleněnými střechami. V této vícepodlažní zimní zahradě, která je srdcem tohoto čtyřhvězdičkového městského hotelu, najdete tradiční kavárnu Erzherzog Johann.

Tato tradiční kavárna nabízí typickou rakouskou kávu, rakouské dezerty a malé občerstvení. Přímo vedle recepce hotelu najdete nejlepší koktejlový bar v Grazu – Ernst Fuchs Bar, kde můžete dokonale prožít svou přestávku v rámci pracovní cesty nebo semináře.

Mimochodem: Chtěli byste se dozvědět více o historii arcivévody Johanna? V hotelové galerii se můžete dozvědět podrobnosti o životě a díle tohoto „štýrského prince“.

V Palais-Hotelu Erzherzog Johann se snoubí tradice a modernita. Významné investice do tohoto hotelového komplexu v posledních letech významně přispěly k tomu, že dnešní čtyřhvězdičkový hotel v centru města Graz návštěvníkům splní všechna přání, a to pokud se jedná o pohodlí a moderní standard, aniž by ztratil své historické kouzlo.

Zajímavost: Vězte, že v tomto hotelu se ubytovávají slavné rakouské i světové osobnosti, pokud jsou v blízkosti Grazu, zájem je obrovský. Pokud budete ubytováni zde, budete určitě “in“.

UBYTOVÁNÍ

V hotelu Palais-Erzherzog Johann je ubytování velmi pohodlné. Jedinečnost a vlastní charakter všech pokojů vám dopřeje naprostý pocit relaxace. Celkem je zde k dispozici 57 pohodlných pokojů a luxusních apartmá. Ať už se jedná o klasické jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje až po nadstandardní pokoje či apartmány, všechny pokoje vyzařují své zvláštní kouzlo, které je zdůrazněno formou tapety, uspořádáním místností, nábytkem a dekoracemi. Možná vás překvapí, že ceny za ubytování nejsou horentní, pohybují se od 64 eur (1 osoba/noc) po 119 eur (3 osoby/noc). Co více si přát? Kvalita, komfort, spokojenost za rozumnou cenu.

KAFFEEHAUSKULTUR VOM FEINSTEN

Tradiční kavárna Palais-Hotelu Erzherzog Johann v Grazu je umístěna stylově v zimní zahradě – srdci celého hotelu.

Nabízí chutnou snídani formou bufetu nebo snídaně à la carte od pondělí do soboty a v rozšířené kavárně s občerstvením po celý den.

Mezi tradičními kávovými specialitami jsou lahodné koláče pro všechny gurmány. Pro ty, kteří chtějí spát déle o víkendu, nabízíme v neděli a o svátcích naše vynikající snídaně. Tyto jsou formou bufetu, je možno si vychutnat široký výběr klasických snídaní, vydatných vaječných pokrmů, obilovin a voňavého pečiva, sladkostí a mnoho dalšího až do poledne.

Číst dál

Podobné člnánky

Back to top button