Kam v RakouskuTyrolskoZimní dovolená v Rakousku

Tyrolsko – Sankt Anton am Arlberg

Sankt Anton am Arlberg je horské letovisko umožňující turistům nesčetné sportovní aktivity. Každý si zde najde nějakou aktivitu, která ho nadchne.

Sankt Anton am Arlberg

Pro ty, co rádi chodí na túry je zde možnost prozkoumat 110 km stezek, což je úctyhodné číslo.

Čeští turisté si mohou objednat procházku s průvodcem od úterý do pátku v létě. Tato zahrnuje prohlídku alpské mléčné farmy, procházku po horských květinách, výlet s fotografováním přírody nebo dvoudenní túru s přespáním v horské chatě. Pro rezervace kontaktujte turistické informační středisko na www.stantonamarlberg.com. Pro zkušené horolezce je možnost vydat se na Arlbergskou horolezeckou túru. Zabere 5 hodin a měří 2,8 km podél Lechtal Alpy.

Zdroj: Shutterstock Autor: Mikel Trako

Pokud nejste nadšeni túrami, tak jsou zde další varianty, jak zde strávit volný čas. A to vodní sporty, jízda na horských kolech (60 km) nebo zábava ve vzduchu (paragliding), lyžování, pro které je tento rezort vyhlášený. Pokud nejste dobrými lyžaři, tak byste měli dávat pozor na svazích, protože zde každoročně lyžují experti a mohli byste přijít k úrazu. Můžete i zde využít slevovou kartu Arlberg Adventure Pass, která vám umožní cestování lanovkou a vstup do plaveckého areálu zdarma. Navíc budete mít volný vstup také na minigolf a do místního muzea. Nejvýhodněji vás karta vyjde na 7 dní (€ 45 dospělí, € 24 děti), můžete ji zakoupit v turistickém informačním centru.

Tyrolsko je nezaměnitelnou ikonou Rakouska pro své přírodní krásy a exkluzivní lyžařské rezorty.
Krajinu tohoto regionu nejlépe vystihují skalnaté alpské vrcholy a horské řeky.
Pokud chcete zažít nejlepší lyžování v Rakousku, měli byste nepochybně zavítat do Tyrolska (650 tisíc obyvatel), kde se v minulosti konaly dvakrát Olympijské hry v Innsbrucku, Tyrolském hlavním městě.

Štítky
Číst dál

Podobné člnánky

Back to top button
Close