GastronomieHorní RakouskoRegiony

Verdi-Restaurace-Einkehr

Nádherný výhled na celé panorama Linze a skvělé kulinářské speciality jako od našeho skvělého šéfkuchaře Pohlreicha – to je Restaurace Verdi & Einkehr. Restaurace je obklopena zelení a obzvláště v letních měsících posezení na terase je opravdu cool. Možná Vás zarazí název restaurace. V roce 1960 dědeček soudobého majitele Erich Lukas pojmenoval svou nově založenou restauraci po italském skladateli, kterého rád poslouchal a miloval italská jídla.

Tematicky se restaurace pohybuje mezi regionální a středomořskou kuchyní. Dokonce i dnes, o dvě generace později název restaurace zůstal nezměněný a hosté můžou ochutnat pravé kulinářské skvosty, které už dostaly mnoho ocenění a hvězdiček za prvotřídní kuchyni.

Pokud jste blízko Linze a dostali jste chuť na něco lahodného, zajeďte si na Pachamystraße 137, 4040 Linz a na svou vlastní kůži vyzkoušíte všechny speciality, které připravuje Erich Lukas, jeho manželka Helga a jejich syn Filip s oddaností, šarmem a vášní pro vaření. Majitelé připravují jídlo na základě čerstvé jakosti a jejich krédem je: Poctivost je základem veškerého požitku. 

Menu je opravdu vytříbené (viz. https://verdi.at/restaurant/), stojí € 85/osoba. Po předkrmu, polévce a hlavním chodu si dopřejte výtečný zákusek. Pro ty, kteří se chtějí na pár hodin dostat z městského života, je tato restaurace vítaným místem pro změnu. Rustikální prostředí restaurace vás přivítá útulnou atmosférou a spoustou dřeva. Ideální místo, kde si můžete pochutnat na mnoha regionálně inspirovaných pokrmech s dobrým pohárem vína. Pokud byste tady chtěli plánovat nějakou oslavu, tak restaurace je uzpůsobená pro 30 hostů, tak s tím musíte počítat.

CATERING

Jedinečné momenty si zaslouží profesionální zabezpečení občerstvení. Cateringová služba Verdi vás zahrne nádhernými lahůdkami a postará se o kompletní cateringový program pro 50 až 1000 lidí – od neobvyklého místa až po individuální výzdobu. Díky kulinářskému umu a doteku sofistikovanosti udělá tato firma vaši událost nezapomenutelným zážitkem. Ať se jedná o narozeninovou párty v rodinném kruhu, firemní recepci nebo velkolepou oslavu či svatbu.

KURZY VAŘENÍ

Vaření s Erichem Lukasem. Kdo by nechtěl vařit a péct jako profesionál? Se správnými tipy a triky z profesionální kuchyně uspěje každý i se zdánlivě propracovanými recepty doma velmi snadno. Kurzy vaření pořádané Verdi restaurací jsou ideální pro doplnění vašich kuchařských dovedností. Kurzy vaření probíhají v uvolněné atmosféře. Následný oběd připravených jídel doplňuje kurz vaření. Jeden nebo více doprovodů je vítáno na předběžnou rezervaci na večeři. Začátek kurzu vaření je v 9 hodin, očekávaný konec v 15 hodin. Cenu za požadovaný kurz vaření naleznete v programu kurzu vaření.

Cena zahrnuje ingredience v rámci receptů, aperitiv, vínové doprovodné menu, stejně jako kávu a minerální vodu. Ceny za účast a doprovodné osoby najdete v požadovaném kurzu vaření v seznamu. Při registraci na kurz vaření je třeba ohlásit číslo kreditní karty nebo číslo poukázky. Platba se provádí v den zahájení kurzu vaření. Kreditní karta bude účtována pouze v případě zrušení. Zrušení je zdarma pouze do 21 dnů před začátkem každého kurzu vaření. Poté vám bohužel budou účtovat poplatek v plné výši, poukazy vyprší a ztratí platnost. Cena za účastníka kurzu je € 175,00, cena za doprovodnou osobu dělá € 100,00. Pro více informací a rezervace kontaktujte Verdi restauraci během pracovních dnů na telefonním čísle +43 732 733005 nebo přes email lukas@verdi.at

Doprovodné osoby na kurzech vaření jsou srdečně zvány od 12 hodin do společné večeře.

Verdi Restaurant & Einkehr nabízí také soukromé kurzy vaření od minimálně dvanácti osob. Pokud máte zájem, kontaktujte restauraci na výše uvedených kontaktech.

Verdi Restaurant & Einkehr je otevřena od úterý do soboty, v neděli a ve svátky je uzavřena.  Oběd je dobré si zarezervovat na webových stránkách restaurace (www.verdi.at) nebo na lukas@verdi.at.  

Wow! Toto si určitě pomyslíte, až budete mít před sebou specialitu ve stylu pořadu o vaření Masterchef. Zajeďte si do této restaurace a uvidíte, že se vám nebude chtít odejít z tohoto luxusního míst

Číst dál

Podobné člnánky

Back to top button