Kam v RakouskuVoralbersko

Vorarlbersko – Biohotel Schwanen

Není překvapením, že v unikátní a ohromující přírodě v Kirchdofu, oblasti Bizau v okrese Bregenz se nachází biohotel, který je to pravé pro nadšence zdravého životního stylu.

Biohotel Schwanen

Oblast Bizau se vyznačuje moderní dřevěnou architekturou a vesnickým charakterem. Jste obklopeni loukami, lesy a horami. Zdejší vysokohorská krajina, lemovaná kopcovitými kopci a skalnatou siluetou Kanisfluhu, má co nabídnout – od procházky a cyklistických výletů po horské túry. V zimě jsou k dispozici tři lyžařské areály, z nichž je snadno dosažitelná veřejná doprava. Známý je také les Känzele, který se nachází mezi Bizau a Bezau. Každý, kdo je ubytován v Biohotelu Schwanen, by měl určitě do tohoto lesa zajít. Krásná, stinná lesní cesta v létě pokrytá borůvkami. Existují různé způsoby, jak se dostat do tohoto krásného místa. Nejlepší trasa vede na Oberberg, Stein, přes jezero, Bockvorsäß do Känzele a pak přes Ölberg do Bezau. Tam můžete buď jít zpět po potoku, nebo jet autobusem. Většinou celá cesta trvá 3 hodiny.

Být tam, kde není nikdo jiný, v nedotčené, tiché, zasněžené krajině, samotný nebo s malou skupinou. Vlastně celkové zpomalení pro organismus, které je fajn pro všechny. Další místo pro ubytované v biohotelu k prozkoumání je Vorsäß Schönenbach – hlavně na jaře a na podzim je absolutně fantastický. Snadno dostupný autobusem, na jízdním kolem nebo na zpoplatněné silnici. Unikátní rustikální hukot jelenů zapůsobí na lovce i nepřátele.

 

Biohotel Schwanen je vlastněn rodinou Moosbruggerů, kteří z původního hostince vybudovali luxusní hotel s krásným ubytováním. Jejich ekologické produkty zajišťují největší kvalitu a všechny ingredience pro výrobu výborných jídel v tomto biohotelu jsou od místních farmářů. 🙂

SPECIÁLNÍ NABÍDKY

1.) ZIT NIO (ZEIT NEHMEN)
od 4 nocí
V našem biohotelu můžete zažít tolik zábavy, že 1,2 nebo dokonce 3 noci prostě nestačí! Takže máte skvělou cenu od 4 nocí a můžete si skutečně vychutnat SWAN, Bizau a Bregenzerwald a těšit se…

2.) OFFLINE
od 5 nocí
Pro mě, dostat se pryč od každodenního života neznamená pouze opuštění známého místa, opuštění lidí a práce, ale také osvobození od sociálních sítí, ztráta informovanosti o nejnovějších zprávách a nedosažitelnost. Bregenzský les je pro to ideálním místem!

3.) WILDE WEIBER GETAWAY
ubytování se snídaní
Nejedná se o délku dovolené, ale o to, jak ji trávíte. Dopřejte si oddechový čas! Myslím, že je často mnohem efektivnější učinit mnoho menších odpočinkových dní, než toužit po velké dovolené. Protože máme pro vás to pravé. Přijeďte pohodlně, jděte na procházku do přírody, a pak si vychutnejte jídlo z divoké zvěře a užijte si vína, která má pro vás biohotel vybraná.

4.) WILDE WEIBER COOKING KURZ
Antonia & Franziska pořádají výukové kurzy vaření jednou za rok. Tato speciální nabídky byla vytvořena na žádost hostů, aby si s sebou vzali domů kousek SWAN hotelu. Styl vaření WILDE WEIBER spojuje tradici s moderností. Vaří se podle receptů babiček, peče se chleba a dozvídáte se o prioritách kuchyně Hildegard. Samozřejmě, WILDEN WEIBER má vždycky něco nového a vzrušujícího. Samozřejmě, že vaření je možné pouze s organickými a sezónními produkty.

5.) FAST TÝDEN
Bolest hlavy, bolesti kloubů – místo radosti a úlevy se v případě náhlého zdravotního problému objevuje frustrace a rozčarování. Dobré úmysly jsou rychle zapomenuty. Proto by měli lidé s těmito zdravotními potížemi zkusit tento postící se týden, který by jim mohl pomoci. Den začíná domácím pečeným chlebem, poté následují procházky u bažiny nebo meditace. V době oběda jsou marinovaný salát, fenyklový čaj a Granderova voda. Odpoledne jsou k dispozici sauny, masáže, játrový zábal nebo prodloužené období odpočinku. Během celého týdne budete profesionálně doprovázeni. Pod heslem „méně je víc – prostě lepší“, konzultant Hildegard Marianne Eberle zavádí Lent Week. Ukazuje, že půst neznamená hladovění, ale „opatrnost“.

BREGENZERWALD CARD

Určitě vás potěší, že pokud vlastníte Bregenzerwald Card, tak od 3 nocí od 1. května do 31. října včetně máte zdarma využití všech vleků, veřejné dopravy a bazénů v lese Bregenz.

ZAJÍMAVOST

Víte, jaké dezerty si tady můžete odpoledne dát? Domácí jablečný závin nebo švestkové knedlíky 🙂

Číst dál

Podobné člnánky

Back to top button