Kam v RakouskuVoralbersko

Vorarlbersko – Kemp Bregenzerache

Kemp Bregenzerache

Se nachází v Doren im Bregenzerwald v okrese Bregenz a patří mezi nejkrásnější rekreační a relaxační místa v západním vorarlberském Rakousku. Návštěvníci kempu si zde vychutnávají plnými doušky pobyt v nedotčené přírodě.

Zdroj: Shutterstock Autor: Dafinchi

 

Zdroj: Shutterstock Autor: Salvador Aznar

Sloganem zdejšího kempu je “Rekreační cesty mezi jezery, horami a kulturou“, který popisuje nespočet možností, které je možno v Bregenzwaldu podnikat. Návštěvníci kempu  mohou tábořit v lese Bregenz, vydat se na výlet podél břehů Bregenzerach, věnovat se raftu na řece Bregenzerach, jít na procházku v Bregenz u Bodamského jezera, projet se parníkem nebo zavítat do Zepelin muzea ve Friedrichshafenu. Nezapomenutelné zážitky jsou zaručeny v každém případě.

Hlavní snahou všech zaměstnanců Camping Bregenzerache jsou spokojení hosté i zaměstnanci, neporušené prostředí a trvalý úspěch. Kemp je přizpůsoben také pro trávení dovolené s dětmi, rodiny zde ocení nádhernou idylu přírody, v kempu najdou všechny věkové kategorie klid a odpočinek, které jsou základním předpokladem pro kvalitně prožitou dovolenou.

Zdroj: Shutterstock Autor: FamVeld

Závěrem nesmíme zapomenout cenovou kalkulaci pro pobyt v kemp Bregenzerache. Parkování při táboření s autem či karavanem stojí € 8,00, osobní poplatek stojí pro dospělé € 8,00, děti ve věku 6-15 let € 5,00 a děti do 5 let zdarma. Pokud se rozhodnete vzít s sebou domácího mazlíčka, tak za něho nepřiplácíte žádnou peněžní částku, pobyt se psy je zdarma. Poplatek za elektřinu představuje paušální sazbu za noc max. 5KW € 2,00. Poplatek za ochranu životního prostředí činí € 1,00 za den.

Zdroj: Shutterstock Autor: Photomario

Nadchla-li vás myšlenka strávit poměrnou část dovolené v Camping Bregenzerache, tak si určitě užijete kouzelnou atmosféru v lůně přírody. Kochat se můžete nejenom jedinečnými přírodními útvary včetně unikátní rakouské fauny a flóry, ale také zažít atmosféru starých časů.

Číst dál

Podobné člnánky

Back to top button